Anadolubank’tan koronavirüs önlemleri

Verimli ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle Türk bankacılık sektörünün genç, dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı bir dizi önlem aldı.

Haberler 18 Mart 2020 14:29
Anadolubank’tan koronavirüs önlemleri
-A +A

Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunmaya devam eden Anadolubank, koronavirüs salgınına karşı müşterilerinin şubelere gitmeden de kesintisiz bir şekilde bankacılık işlemlerine devam edebilmesi için İnternet şubesi ve Anadolubank Mobil’den yapılan EFT ve havale işlemlerinin Mart ayı sonuna kadar ücretsiz olarak yapılabileceğini açıkladı.

 

Müşterilerinin para çekme işlemlerini şubeye gitmeden ATM’lerden gerçekleştirebilmeleri için de ATM günlük para çekme limitini geçici süreyle 5.000 TL’ye yükselten Anadolubank, kesintisiz hizmet sunmayı sürdürecek.

 

Oluşabilecek farklı durumlarda iş sürekliliğini sağlamak adına alternatifli senaryolar çalıştıklarını açıklayan Anadolubank Genel Müdürü Namık Ülke, “Son dönemde etkisini artıran koronavirüs salgınına karşın bizler de bir dizi önlem aldık. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını gözetiyor, sosyal mesafenin korunması gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda evde kalmayı teşvik etme adına personelimizin bir kısmını evden çalıştırmaya başladık. Kalabalık toplantılar yerine iş süreçlerimizi telefon ya da e-posta ile yönetmeye başladık. Anadolubank olarak müşterilerimize kesintisiz destek vermeyi sürdüreceğiz” dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...